11.8.10

דרך ההוויה הזוגית, חלק 3

זהו חלק 3 מתוך 3 של דרך ההוויה הזוגיתדרך ההוויה הזוגית. להלן קישור לקריאת חלק 1
וקישור לקריאת חלק 2 .


שליטה רגשית מודעת מתוך חשיבה מכוונת ולא חשיבה תגובתית ומתוך מחויבות ולא מעורבות רגשית. אל תגיב למה שאתה שומע, הבן מנין זה בא. אל תיקח שום דבר באופן אישי ורגשי זה לא עליך !

יושרה אישית כבר אמרנו.כעת עלינו לחבר את הלב למטרה.
בעקבות הפעולות מתחזקים הלבבות.מה זה אומר?
זה אומר שאתה יכול להרגיש ולעשות או לשאול את עצמך "מה עלי לעשות למען עצמי והזוגיות - ממקום מודע?" - לבחור לעשות זאת ולהתחיל את הצעד הראשון.
בעקבות הפעולות מתחזקים הלבבות.

מתוך העשייה מתחברים לרגש הרצוי.

העצמה לממש זוגיות מוצלחת הינה מיומנות נרכשת !
כל אחד יכול! בדרך שאדם הולך מוליכין אותו !
פירושו: הזוגיות משקפת לך מי אתה, מה אתה מביא לתוך הזוגיות ולאן אתה מתכוון להגיע.

בכל רגע אתה יכול לבחור בטוב!
מה אתה לוקח על לעצמך לפעול מעתה למען הזוגיות?

בכל רגע אתה יכול להתחיל מחדש.
אנא אמור מעתה אני בוחר להתחיל מחדש:
לא חשוב מה עברתי,לא משנה איפה אני נמצא, מה שקובע הוא להיכן אני מתכוון להגיע...

בהצלחה!


בברכה ובהוקרה
שושי אורון
קרן אור ראשונה

תגובה 1:

  1. אני נשואה שבע שנים בלי ילד, אז בעלי מתחיל להתנהג מוזר, חוזר הביתה לאחרונה וכבר לא מבלה איתי, והוא התגרש ממני. אז נעשיתי מאוד עצוב ואבוד בחיים כי הרופא אמר לי שאין דרך להיכנס להריון, זה באמת ימרר לי את החיים. עד שנתקלתי בחבר שסיפר לי על ד"ר אלאבה מהאינטרנט, איך הוא עזר לנשים רבות עם בעיות דומות שאני עובר, אז יצרתי קשר עם ד"ר אלאבה והסברתי לו. הוא אמר לי את כל מה שאני צריך לתת לפני שהוא יכול לוותר על הלחש כדי להחזיר את בעלי, מה שעשיתי, והוא שלח תפילה עוצמתית שהייתי צריך לומר באמצע הלילה בזמן שהוא הטיל את כישוף האהבה. זה היה נס 48 שעות לאחר מכן בעלי היחיד חזר אליי והתנצל על כל מה שעשה ואמר לי שהוא מוכן לתמוך בי בכל דבר שארצה. התקשרתי מהר לאפאטה וסיפרתי לו מה קורה באותו הרגע, והוא גם הכין ושלח לי תרופה שאומרת שהיא תרפא כל מחלות או זיהומים לא רצויים שמונעים ממני להרות, ואז הנחה אותי על כך. איך להשתמש בו לפני הפגישה עם בעלי. זה אחרי השימוש בצמח ובשורש המקומי הזה, כמה שבועות לאחר מכן התחלתי להרגיש סימני הריון בכל הגוף, אני ממש בהריון, בדיוק ילדתי ​​בן ב-1 לחודש. אני מבטיח ליידע את כל העולם על ד"ר אלאבה כדי לשמר את מערכת היחסים שלי, כמו גם לתת לי ילדים, אני יכול לקרוא לעצמי בגאווה היום. לכל אישה שמוצאת שזה בלתי אפשרי, הנה ההזדמנות שלך לחייך ולהביא אושר למשפחתך, אנא צור קשר עם דוא"ל DR Alaba: dralaba3000@gmail.com או צור קשר עם הוואטסאפ שלו / ויבר אותו עם המספר הזה: +1(425) 477- 2744, הוא אלוהים שנשלח להחזיר מאהבים אבודים ולהביא לך אושר.

    השבמחק